Ziemia Radom – nasze materiały są w 100% wysokiej jakości

Przedstawiamy Państwu naszą firmę Markop, która poleca swoje materiały sypkie, ogrodowe lub budowlane, a także transport tego materiału. Poza tym zajmujemy się robotami ziemnymi, wyburzeniami, budową domów pod klucz, budową hal oraz kopaniem fundamentów pod hale stalowe. Oferujemy dostawy ziemi. W naszej ofercie między innymi ziemia zwykła, ziemia torfowa, czarna ziemia ogrodowa, czyli czarnoziem, ziemia do trawników, krzewów, iglaków (ziemia przesiana bez kotyr), oraz kruszywo do ogrodu. Oferujemy też wywóz własnym transportem innych materiałów, takich jak ziemia z wykopów, czy też oczyszczanie działek/nieruchomości z gruzu. Prowadzimy też sprzedaż i dostawy piasku i żwiru. Mieszkańców miasta Radom i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i korzystnym cennikiem. Posiadamy długoletnie doświadczenie w prowadzeniu naszego przedsiębiorstwa. Nasze materiały są w 100% wysokiej jakości a nasze usługi przeprowadzamy fachowo, terminowo i rzetelnie.

Nasza Firma powstała z myślą o Klientach, nawet tych najbardziej wymagających, dla których liczy się nie tylko wysoka jakość i bardzo korzystna cena, ale również kompetentne i miłe doradztwo. Właśnie nasz dobrany i profesjonalny zespół pracowniczy i niebywałe materiały są idealną odpowiedzią i receptą na realizację potrzeb zainteresowanych nabywców. Jesteśmy świadomi tego, że nasze materiały spełniają szereg wymagań. Nasza mapa dystrybucji obejmuje nie tylko miasto Radom, ale także takie miejscowości, jak Klwaty, Wielogóra, Wsola, Owadów, Piastów, Jedlińsk, Jastrzębia.

Dlatego też zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z wysokiej klasy usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego z siedzibą naszej firmy Markop, Klwaty 66 k/Radomia, 26-660 Jedlińsk, tel. 502 824 941.